Logo Castle park

Guide ne qytetin e Beratit

Albania Rafting Group ofron guida nëpër qytetin e Beratit ( në kala, lagja Gorica,lagjia Mangalem, muzeu i Onufrit dhe muzeu etnografik) ...
(me shume)

vizite

Rafting ne Kanionet e Osumit

Te ndertuara per te qene nje bukuri dhe thesar i mbare njerezimit, nepermjet mrekullise krijuese te mjeshtrit me te madh te koherave, natyres...
(me shume)

rafting

Kalerim

Hotel aventurë Castle Park i mundëson miqve të saj një eksperiencë të mrekullueshme kalërimi në resortin e kuajve ne qytetin e Beratit si dhe në malet legjendare të zonës...
(me shume)

kalerim

Kanotazh ne kanione

Kanotazhi si nje sport mjaft i veshtire behet edhe me i rrezikshem ne kanionet e Osuit, ndaj dhe ne e ofrojme vetem per profesionistet...
(me shume)

kanotazh

Udhetime 4x4

Udhetimet 4x4 jane udhetime mese te zakonshme dhe aspak te rrezikshme apo ekstreme. Keto udhetime te japin mundesine te vizitosh e te ekplorosh ato zona ku nje maikine e thjeshte nuk shkon dot...
(me shume)

4x4

Eksplorim ne shpelle

Te ecesh pa mbarim drejt nje fundi qe ende nuk njihet. Shpella me e gjate ne Shqiperi e cila duhet te kete nje dalje, por ende nuk eshte gjetur.
(me shume)

4x4

Vizite ne kantinen Cobo

Takim me histoerine e Beratit. Nje ndertese karakteristike beratase ne pronat e nje nder familjeve me te nderuara te qytetit te Beratit...
(me shume)

kantina

Hotel Castle Park

E enderruar per te qene e bukur, tani aq e bukur sa per tu enderruar…
(me shume)

kantina

Restoranti

Restoranti ne Castle-Park karakterizohet nga nderthurja e tradites, mikepritjes, ngrohtesise qe dallon qytetin e Beratit me kulture 2400 vjecare...
(me shume)

kantina
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Miresevini

E enderruar per te qene e bukur, tani aq e bukur sa per tu enderruar…

Thuhet se ne kete vend perrallor Skenderbeu i dha puthjen e pare Donikes dhe sot aty ngrihet plot madheshti keshtjella e rinise dhe e dashurise…

Ndoshta vertet aty gjithcka eshte magjike, pasi cdo detaj eshte i realizuar me passion, guxim, kembengulje, por mbi te gjitha ai eshte i krijuar per te falur momente te paharrueshme duke zene pak vend te kushdo qe e takon ate, per tu rikthyer besnikerisht perseri.

Plot hijeshi Castle Park gjendet i vetem maje nje kodre, mes nje pylli plot secrete dhe natyre te virgjer me veshtrim nga gjigandi mali i Tomorrit dhe nga Berati me nje histori 2400 vjecare.

Keshtjelle si te gjitha keshtjellat me legjenden e saj, ka mikpritue personalitete me fame boterore. Duke kaluar ketu le te mbetet e bukura duke percjelle me te bukuren…